Şen Yapı Eğitim Gereçleri San. Tic. Ltd.

kurumsal

Hakkızmızda

Şirketimiz okul öncesi eğitim araç gereçleri ve okul malzemeleri ile bahçe malzemeleri ve kreş oyun parkları konusunda faaliyet göstermektedir.
 
 Kuruluş amacımız; okul öncesi eğitim yapan kurumlardan elde ettiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerden faydalanarak bu konuda faaliyet gösteren kurumlara destek olmak ve anaokulu malzemeleri, kreş malzemeleri, kreş ve oyun parkı malzemeleri konularında doğru yönlendirmeler yaparak okul öncesi kurumların verimliliklerini arttırmaktır.
 
 Bu yola çıkarken bu güne kadar bir çok okul öncesi kurumun açılmasında yardımcı olduğumuz konularda artık profesyonelce yaklaşım tarzı ile yönlendirmelerden ziyade çözüm yollarını sunmak ana gayemizdir.
 
 Sizlere imalatçısı ve ithalatçısı olduğumuz; anaokulu ve kreş malzemeleri alanında yüksek ürün ve hizmet kalitesi sunmaktan gurur duyarız.
 
 Ürünlerimiz AB oyuncak standartı 88/378/EEC direktifine ve AB uyum yasaları çerçevesinde yayınlanan Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı oyuncak yönetmeliğine uygun olarak ithal edimektedir ve CE uygunluğuna sahiptir.
 
 
 
 SAYGILARIMIZLA
 Yeniçağ Eğitim Gereçleri San. Tic. Ltd.